Друк фото на подушках

Що таке подушка з фотографією і де вона використовується?

Подушка з фотографією може бути не тільки м'яким та зручним предметом для комфортного відпочинку, але й яскравим аксесуаром, який гармонійно вписується у простір та надає інтер'єру індивідуального стилю. Дизайнери дуже часто використовують ці вироби як завершальний штрих до своєї роботи. Фотоподушки, що відрізняються за розмірами, формами і малюнком чохла, наповнюють наш будинок теплом і затишком. Більше того, сучасні технології не стоять на місці і про їх успішний розвиток можна судити, розглядаючи фото на подушках з напрочуд красивим і складним малюнком.

 

Сублімаційний друк на подушках. Детально про технологію

Популярний нині друк на подушках здійснюється особливим методом, який називається сублімаційний друк. При цьому методі нанесений малюнок відрізняється яскравістю і насиченістю кольорів і навіть після багаторазового прання і при неодноразовому прогладжуванні не втрачає свого первісного вигляду. Якість фото на подушках залишається незмінно високою під час нанесення на чохол подушок.

 

Подушка з фотографією – подарунок від душі

Оригінальним чином виглядає подушка з фотографією і подана як подарунок вона підійде як дитині, так і дорослій людині. Співпрацюючи з нашою компанією, ви самі зможете вибирати для своїх близьких та друзів улюблені ними малюнки, задавати стиль інтер'єру вашої спальні чи вітальні та наповнювати простір виробами із позитивною енергетикою. Саме такі дрібниці, як подушка з фотографією та яскравими малюнками домальовують обстановку кімнати та наповнюють інтер'єр особливим змістом.

 

Друк на подушках. Що можна нанести

Фотоподушка - це подарунок із душею, особливо з оригінальним фото. Наша компанія рада здійснити високоякісний друк фото на подушках та реалізувати будь-яку вашу ідею.

Що зазвичай друкують на подушці:

  • фото яскравих моментів життя;
  • фото друзів, рідних, коханих;
  • колажі із фото;
  • побажання та вітання;
  • все що завгодно.

Друк проводиться безпосередньо на наволочці, яку згодом за необхідності завжди можна випрати і відпрасувати. Такий оригінальний подарунок, як фотоподушка, порадує кохану людину на ювілей весілля чи знайомства, день народження, день закінчення школи чи інституту.

 

Де може бути використана подушка з фотографією?

  • Декорування інтер'єру. Фотоподушка прикрасить ваш диван чи крісло, надасть індивідуальності приміщенню;
  • Для відпочинку та сну. Натуральні матеріали подушок абсолютно безпечні для здоров'я, а зображення буде тішити довгий час.
  • Ексклюзивний персональний подарунок. Подушку з фото можна подарунвати близькій людині і цей подарунок буде цінним на довго.
  • Корпоративний аксесуар. Такі подушки з логотипом компанії можуть знаходитися в офісі фірми в залі очікування, або їм можна дарувати своїм діловим партнерам.

 

Де можна замовити подушку з фотографією у Львові?

Майстерня фотосувенірів ФотоБум пропонує надрукувати фото на подушці із зображеннями дорогих вам людей, тварин, квітів, пейзажів, картин, пам'ятних подій. Можна також замовити друк на подушках написів та логотипів, задати тон та колір виробу, якими ви їх бачите, та такими як вони є на ваших фото. Такі оригінальні фотоподушки підійдуть для облаштування кімнати та кабінету, до того ж, вони не викликають алергію та приємні на дотик. Своїм власникам вони постійно даруватимуть море радості і стануть предметом нагадування. І найважливіше, що така подушка з принтом або фотозображенням буде лише у вас!

Здійснюючи друк на подушках у Львові ми використовуємо лише сучасну техніку та матеріали. Тому всі наші подушки відрізняються зносостійкістю, якісним та довговічним зображенням з яскравими кольорами. Тому, який ще подарунок може бути таким оригінальним, як подушка з фотографією. Ціна такого виробу також дорівнює середній ціні подушок на ринку.