Друк на тарілках

Що варто знати про фотодрук на тарілках

Друк на тарілках в майстерні фотосувенірів ФотоБум – це актуальна послуга, що дозволяє створювати оригінальні якісні сувеніри. Тарілки з нанесеним на них повноколірних зображенням стануть чудовим подарунком для рідних та близьких. Такий презент, як тарілка з фотографією, підійде на День закоханих, 8 березня, День народження. Є можливість підібрати тематичне зображення, що відображатиме тематику святкового настрою.

 

Друк на тарілках для бізнесу

Тарілки з принтом чи логотипом можуть стати чудовим ексклюзивним подарунком партнерам та клієнтам компанії можна на Новий рік, день народження фірми або професійне свято. Фотодрук на тарілках здійснюється на якісній кераміці, яка є чудовою основою для фото та малюнків. Розмістивши на тарілці логотип компанії, зображення продукції або символ торгової марки, можна використовувати посуд при проведенні акцій, тренінгів, виставок продукції, навчальних семінарів і т. д.

 

Друк фото на тарілках - оригінальний та функціональний подарунок

Друк на тарілках дозволить зробити сувенірний посуд справжнім витвором мистецтва, який порадує естетів. Такий предмет інтер'єру добре використовувати як акцентну деталь декору кімнати. Тарілки з принтом можна повісити на стіну, розмістити у шафі або на письмовому столі на підставці, щоб зображення було на увазі.

Крім того, після нанесення зображення посуд не втрачає своєї функціональності. Тарілки, як і раніше, можна буде використовувати за прямим призначенням, адже ми використовуємо екологічно чисті сучасні барвники. Пігменти не шкодять здоров'ю і не виділяють токсичних речовин навіть при сильному нагріванні.

 

Друк зображень на тарілках. Що та як можна надрукувати?

Друк зображень на тарілках може бути виконаний по колу або по всій поверхні виробу – все залежить від творчого задуму та концепції сувеніру.

Можна друкувати різні зображення:

 • логотипи, слогани, тематичні написи;
 • репродукції картин;
 • пам'ятні фотографії;
 • оригінальні візерунки та абстрактні картинки.

Друк фото на тарілці дає можливість створити сувенір зі змістом, який нагадуватиме про важливі та приємні події в житті. Фотографії чудово переносяться на поверхню посуду і не стираються з часом.

 

Друк на тарілках. Етапи виготовлення

Друк на тарілках в нашій компанії проводиться з використанням сублімаційної технології, яка включає кілька етапів:

 • Початковий етап – підготовка макету. Ви можете замовити друк фото на тарілці з сімейного архіву, нанесення логотипу вашої компанії, текстового зображення або орнаменту з нашого каталогу. Також ви можете оформити замовлення на створення макета відповідно до своїх побажань та потреб. Наші майстри дизайну реалізують найсміливіші ваші ідеї.
   
 • Наступний етап – завантаження та обробка. Макет завантажується в програму друку та проходить обробку для підгонки під необхідні вимоги.
   
 • Третій етап – друк на спеціальному паперовому носії, який потім кріпиться до поверхні посуду.
   
 • Фінальний етап – перенесення із проміжного носія на кераміку. Виріб із закріпленим зображенням поміщається в термопрес, де й робиться друк фото на тарілці.

 

Фотодрук на тарілках. Переваги сублімаційного друку

 • Сублімаційний метод дозволяє друкувати повнокольорові фото та картинки з безліччю відтінків та колірних переходів.
   
 • Зображення відрізняються стійкістю до механічних впливів та УФ-променів. Тарілки з фотографією не вицвітають на сонці, не деформуються за допомогою губки, добре витримують засоби для миття посуду.
   
 • Барвники екологічні та безпечні, що підтверджується сертифікатами якості.
   
 • Картинка не стирається та не псується під впливом високих температур.

 

Тарілки з принтом. Терміни виконання замовлення

Друк принтів на тарілках здійснюється за короткий термін, що стає можливим завдяки використанню обладнання з високою продуктивністю. Ціна друку на тарілках доступна і вигідна, а за великі оптові замовлення ми даємо хороші знижки.

Термін виконання замовлення залежатиме від кількості екземплярів:

 • При замовленнях на кілька штук сувенірної продукції, друк фото на тарілках виконується протягом 15-20 хвилин.
 • Якщо ви замовляєте партії на 50-100 одиниць виробів, ми виконуємо замовлення протягом доби – зазвичай вже наступного дня ви можете забрати готову сувенірну продукцію.
 • При замовленні великих партій час виготовлення замовлення розраховуватиметься в індивідуальному порядку. Ми робимо все можливе, щоб скоротити період очікування клієнта.

 

Де замовити друк на тарілках у Львові?

Друк на тарілках у Львові можна замовити в майстерні фотосувенірів ФотоБум. Готове замовлення можна забрати самостійно з нашої майстерні або ми його відправимо кур’єрською доставкою в будь-який куточок України.

Крім виготовлення фототарілок, ми також здійснюємо друк на горнятках, термочашках, термосах, пляшках для пиття, футболках, подушках, магнітах та іншій сувенірній продукції.