Виготовлення брелків на замовлення

Що варто знати, про нанесення фото на брелок

Брелки з фото – це чудові подарункик вашим близьким на всі випадки життя та ефектні сувеніри для бізнес-партнерів. При цьому, такі подарунки, чудово справляться і зі своєю практичною функцією служити аксесуаром для носіння ключів.

На брелках можливе розміщення практично будь-яких зображень. Це можуть бути особисті фотографії чи різні тематичні картинки. У цьому випадку брелки з фото зазвичай замовляють для подарунка на різні свята і випадки життя. Також популярністю користуються брелки із логотипами компаній. Це відмінний промо-матеріал для роздачі партнерам та клієнтам. Такі сувеніри ефективно використовуються в ході рекламних кампаній для підвищення впізнаваності бренду та покращення іміджу фірми.

 

Брелки з фото на подарунок чи промо-брелки з логотипом?

Виготовлення брелків на замовлення на подарунок, можуть відрізнятися від брелків, виготовлених для промо-акцій. Хоча технології виготовлення брелків двох типів не відрізняються. Відрізняється Вони різняться лише призначенням. Що фото брелок на подарунок, що рекламний брелок з логотипом, повинні мати привабливий вигляд та виконувати свою функцію. Всі брелки з фото повинні виглядати як модний аксесуар, який не тільки прикрасить зв'язку ключів від будинку, офісу, автомобіля, а й виконає рекламні функції.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності нашої фірми є виготовлення брелків на замовлення для проведення промо-акцій, що проходять у різному форматі. Багаторічний досвід свідчить про високу ефективність такого виду реклами, окупності витрачених сил, коштів. Рекламні слогани, логотипи компанії, інформація про контактні дані, нанесені на брелки, є відмінним маркетинговим ходом, найкращим рішенням для проведення рекламної акції.

Брелки з написами слоганів фірми, її логотипом та іншої корпоративною символікою, ненав'язливо просуватимуть бренд, товар, незалежно від вибору основної реклами.

 

Брелки з фото. Ціна послуги

Ми часто купуємо в подарунок невеликі дрібниці як пам'ятний знак про якусь подію, щоб подарувати близькій людині або залишити собі на згадку. Постає питання, що вигідніше: купити готові брелки з написами, чи замовити брелки з написами індивідуально під себе, щоб такий був лише в одному примірнику? Ціна виготовлення брелків доступна будь-якій людині і становить вартість 1-2 кав. Тому, якщо ви хочете зробити комусь оригінальний подарунок і нанести фото на брелок, то сміливо залишайте заявку на нашому сайті.

 

Реклама на брелку - спосіб регулярно нагадувати про себе

Брелок – один із найефективніших способів реклами. Якщо він сподобається потенційному клієнту, то перебуватиме з людиною постійно, будучи прикріпленим до зв'язки ключів. А значить, відіграватиме свою роль у формуванні позитивного ставлення до вашого бренду. Брелки з фото продукції або ефектним логотипом зіграє свою роль як знак уваги на бізнес-переговорах, як сувенір на виставці, як приємне доповнення до покупки. А надалі фото брелок послужить нагадуванням про вашу компанію, послуги та продукти.

Корпоративний фірмовий брелок – недорогий сувенір, витрати на його виготовлення невеликі, як і його вартість. Цей подарунок хороший і тим, що ні до чого не зобов'язує вашого клієнта, партнера або відвідувача. Але надалі він може «вистрілити», тому що нагадає про себе у потрібний момент, коли у вашій компанії виникне потреба у потенційного клієнта.

 

Види виготовлення брелків

Багаторічний досвід виготовлення брелків на замовлення, дозволив розробити найпопулярніші види продукції:

  • акрилові брелки, які доповнені поліграфічною вставкою;
  • металеві брелки стандартної чи індивідуальної форми;
  • закатні круглі брелки, діаметром 44 або 56 мм;
  • нестандартні брелки з сублімаційним друком по них.

Якщо у вас є запитання щодо виготовлення брелків, їх типу чи форми, звертайтеся до наших менеджерів, вони вам допоможуть визначитися, які брелки з фото чи брелки з написами вибрати.

 

Нанесення фото брелок. Де замовити?

В майстерні фотосувенірів ФотоБум можна замовити брелок з написом, чи нанести будь-яке фото на брелок. Ми займаємося створенням оригінальних брелків для використання як рекламної продукції або невеликих подарунків-сувенірів.

У нас доступні на вибір кілька форм брелків, ви можете підібрати для себе найцікавіший варіант за формою. Ми пропонуємо на вибір велику кількість підготовлених зображень, а також можемо виготовити брелки з фотографіями, картинками, написами чи логотипами.

До переваг співпраці з нашою компанією належить можливість виготовлення брелків за вашим індивідуальним ескізом, макетом або розробленим нашими дизайнерами. В разі потреби, наші фахівці розкажуть вам про всі можливі варіанти виготовлення брелків на подарунок, або брендування брелків для потреб бізнесу.