Замовити друк календарів:
  • Розмір: 297х210 мм. або 420х297 мм.
  • Друк: кольоровий односторонній.
  • Папір: Color Copy 160-300 г.
  • Зшивання: на металеву пружину.
Замовити
  • Розмір: 210х100 мм.
  • Друк: кольоровий односторонній.
  • Папір: Color Copy 160-300 г.
  • Зшивання: на металеву пружину.
Замовити
  • Розмір: 100х70 мм.
  • Друк: кольоровий двосторонній.
  • Папір: Color Copy 300 г.
  • Додатково: ламінація, заокр. кутів.
Замовити

Друк календарів

Календар - один з популярних видів поліграфічної продукції. Його використовують як сувенір, корпоративну атрибутику, рекламний інструмент. Вироби купують собі, презентують колегам, використовують як роздатковий матеріал.

Замовляючи друк календарів, варто розуміти, що вони можуть бути настільні, настінні та кишенькові. Також, залежно від конструкції вони можуть бути перекидними, відривними, плакатними.

На матеріалах заощаджувати не варто, тому що виріб слугує цілий рік. В іншому випадку замість ефективного маркетингового інструменту ви отримаєте не найкращу рекламу. Щоб замовити календарі високої якості, звертайтеся в нашу компанію!

 

Види календарів

Масове виготовлення календарів - прерогатива друкарень та поліграфічних центрів. Розрізняють такі формати:

  • кишенькові;
  • настінні;
  • настільні.

Найбільш популярним у поліграфії довгий час був кишеньковий календар, зараз його популярність трохи менша в зв’язку з тим, що кожна людина має календар на смартфоні. Стандартний розмір кишенькового календаря - 100х70 мм. Такий виріб легко міститься в кишені, блокноті, портмоне. У цьому головна ідея. Як правило, такі вироби роблять двосторонніми: з сіткою дат на одній стороні та рекламою компанії-замовника на іншій. Вони подібні до візиток. Друк календарів коштує недорого, особливо при великих тиражах, а рекламний ефект досить помітний.

Настінні календарі бувають плакатними, перекидними, відривними. Перші — доступніші, складаються з двох полів: малюнок чи реклама та сітка дат. Немає ригелів, пружин, обкладинок. Тому виготовлення настінних календарів у формі плакату виконується швидко та коштує недорого. Вони можуть бути різного формату: А1, А2, А3, А4.

Перекидні календарі зазвичай виглядають більш презентабельно. Вони складаються з обкладинки та окремих листів, що відповідають місяцям. Листи скріплюються пружиною/ригелем.

Відривні календарі у поліграфії зустрічаються рідше, оскільки менш функціональні. Їхня головна перевага — компактність, кожен лист — один день.

Також можна у друкарні замовити календарі настільного типу. Найчастіше вони мають форму «будиночка» або «пірамідки». До таких виробів висувають суворі вимоги як на етапі продумування дизайну, так і в процесі друку. Вони розташовуються на столі, тобто завжди знаходяться на очах. Матеріал має бути щільним, стійким до стирання, вологи.

Окремо варто згадати квартальний календар. На ньому можна бачити одразу три місяці, що особливо зручно для бізнес-планування. Вироби цього типу є практично у всіх офісах. Для максимальної зручності їх оснащують пересувним рамковим курсором, що вказує дату.

 

Перекидний календар на стіну. Зразок

 

Друк календарів. Матеріали

Хороший календар – це зручний календар. Якщо він не буде таким, то не зможе виконувати рекламну функцію і люди просто не захочуть користуватися ним. Багато в чому зручність та практичність залежать від вибраних матеріалів. Економити на них не варто.

Якщо бюджет обмежений, краще вибрати менший формат або менш химерне оформлення, але зберегти високу якість паперу.

Друк календарів виконують, як правило, на крейдованому папері щільністю приблизно 160 г/м². Для підкладки та обкладинки використовується матеріал більшої щільності: 250―300 г/м². Для кишенькових розмірів підходить картон. Найменш вимогливі до матеріалу – відривні календарі. Їх можуть друкувати на недорогому папері газетного типу. Поверхня може бути матовою та глянсовою, друк – одно- та двосторонній.

Виробництво календарів передбачає частина ручної роботи, що ускладнює і здорожчує процес. Якщо хочете заощадити - замовляйте більш простий формат, без декору та додаткової обробки.

 

Календар-хатинка перекидний, для столу. Зразок

 

Процес виготовлення календарів

Друк календарів можна розділити на три етапи. Розглянемо кожен із них.

 

Розробка дизайну календаря

Важливо вивчити цільову аудиторію та завдання, які необхідно вирішити. Від цього залежатиме тематика зображень, кольорова гама (наприклад, у корпоративних кольорах компанії). Важливо, щоб сітка та дати були читабельними, добре помітними навіть з відстані. Дизайн календаря завершується версткою макету. Він направляється замовнику, затверджується чи коригується з подальшим повторним узгодженням.

 

Друк календаря

Можна використовувати цифровий чи офсетний спосіб. Варто керуватися економічною доцільністю: офсетний друк кращий на великих тиражах. У міру їх збільшення собівартість одиниці продукції знижується. Кольори виходять насиченими, відтінки – опрацьованими. Можливий друк календарів металізованими фарбами.

З недоліків – тривалість процесу, необхідність підготовки друкарської форми. Цифрова технологія більш "гнучка". Усі її переваги розкриваються під час роботи з невеликими тиражами. Можна коригувати макет у процесі роботи, виконувати термінові замовлення, додруковувати потрібну кількість екземплярів. Відбитки не вимагають сушіння, їх одразу відправляють на постдрукарську обробку.

Ще один метод друку календарів – шовкографія. Технологія дозволяє наносити зображення на різні поверхні, але не дає фотографічної якості. Вартість виготовлення календарів таким способом висока.

 

Постдрукарська обробка

Виготовлення календарів передбачає післядрукарську обробку. Власне після друку відбувається різання, фальцювання, збирання комплектів, ламінування/лакування. Ці процедури не тільки роблять готовий виріб привабливішим, а й створюють захист покриття. Це важливо, адже календарі мають зберігати презентабельність протягом усього року. Щоб надати ексклюзивності, вироби фольгують, обробляють методом конгреву, золочення, фігурної висікання.

 

Кишеньковий календар. Зразок

 

Друк календарів у Львові. Підсумки

Календар — виріб із практичною та економічною користю. Він естетичний, привертає увагу, отже, доносить до користувача потрібне інформаційне посилання.

Календарі друкують цифровим чи офсетним способом. Трафаретна технологія використовується рідко: вона трудомістка, затратна. Якщо потрібен друк календаря А4 в 1-2 примірниках, тоді краще вибрати цифрову технологію.

Наша друкарня спеціалізується на оперативному друці поліграфічної продукції цифровим методом. У нас можна замовити листівки, флаєри, плакати, наклейки, каталоги, бірки, сертифікати та іншу поліграфію.