Друк на фартухах

Що треба знати, щоб замовити фартухи з логотипом

Друк на фартухах – популярна послуга для ряду професій, які хочуть, щоб їх спецодяг був, як функціональним, так і стильним. Також друк фото на фартухах часто замовляють як ексклюзивний подарунок близькій людині.

Фартухи носять не лише на кухні. Цей елемент одягу став частиною повсякденної уніформи людей різних професій. Їх носять кухарі, офіціанти, перукарі та, звичайно, промоутери. Пропозиція послуги або продукції пройде продуктивніше, якщо на співробітниках красуватимуться оригінальні фартухи з логотипом чи зі слоганом компанії.

Виглядати нетривіально та ефектно навіть у спецодязі? Легко! Фартухи з логотипом або написом точно привернуть увагу та допоможуть ненав'язливо донести до оточуючих необхідну інформацію. Вартість нанесення зображення на фартух залежить від кольоровості логотипу та його розміру, а також тиражу замовлених виробів, причому в одному тиражі можуть бути різні написи та зображення – головне одного формату.

 

Фірмові фартухи, як яскрава і запам'ятовується деталь

Сьогодні дуже багато кулінарних шоу, які неможливо уявити без фірмових фартухів. Погодьтеся, якби на учасниках та ведучих був звичайний спецодяг, передача не була б такою ефектною та цікавою. А фірмові фартухи, виконані у колір декорацій, та ще й із назвою програми роблять образи завершеними. Також такі фартухи з корпоративною символікою, іноді дарують гостям як сувеніри. І багато телеглядачів заздрісно зітхають: дуже хочеться мати фірмовий фартух від улюбленого телеведучого.

Де беруть такі корпоративні фартухи? У компаніях, що займаються друком на одязі та сувенірах. Ми представляємо саме таку фірму, що активно розвивається та працює у Львові, і пропонуємо для вас послугу - друк на фартухах. Ви можете замовити продукцію для себе, обравши для свого особистого фартуха іменний напис чи власне фото. Або замовити фартухи з лого великим тиражем своєї фірми. Ми швидко та якісно виготовимо стільки фартухів, скільки потрібно. Чи це друк фото на фартухах в одному екземплярі, чи друк логотипу на фартухах за 101 шт. та більше.

 

Сублімаційний чи термотрансферний друк на фартухах?

Все-таки фартух – це такий елемент одягу, який постійно мажеться. Мало того, він створений спеціально для того, щоб приймати на себе весь бруд. Тому прати фартух доведеться часто. А як же логотип на фартухах? Невже він змиється після першого прання? Зрозуміло, що ні. Сублімаційний та  термотрансферний друк на фартухах відрізняється підвищеною стійкістю до численних прань. Зображення не просто не стирається з фартуха, але й не втрачає свого кольору та чіткості.

  • Сублімаційний друк на фартухах – це така технологія друку, коли зображення на тканину переноситься з роздрукованого аркушу паперу і пізніше запікається термопресом. Кольори міцно закріпляються на тканині і зберігають надовго яскраві та насичені кольори.
     
  • Термотрансферний друк на фартухах передбачає перенесення зображення з плівки на фартух гарячим способом за допомогою термопресу. Потрібно кілька секунд, щоб малюнок скопіювався із плівки на фартух і міцно зчепився з ним. Можете бути впевнені, що такий оригінальний фартух прослужить вам дуже довго, а принт на фартухах збереже кольори та цілісність.

 

Промо фартух – відмінний рекламоносій

Промоутер у фартуху з корпоративною символікою виглядатиме в рази виграшніше, особливо якщо він пропонує харчову продукцію. Людина у спецформі відразу викликає довіру та бажання підійти та взяти участь у промоакції. А логотип або напис, зображений на фартуху, відкладеться у підсвідомості кожної людини, тому що візуалізована інформація запам'ятовується найкраще. Фірмові фартухи – невід’ємний атрибут сучасної рекламної діяльності.

 

Фартухи з логотипом – фірмова відзнака

Коли в кафе чи перукарні всі співробітники одягнені в єдину уніформу, це відразу надає фірмі солідності. Адже якщо керівництво враховує навіть таку деталь, як зовнішній вигляд своїх працівників та корпоративні фартухи з логотипом на них, значить у всьому іншому теж повний порядок.

Найчастіше нашими потенційними замовниками стають саме представники закладів громадського харчування, бо брендовані фартухи там використовують і кухарі, і бармени, і офіціанти. Крім назви кафе або ресторану, на фартушку можна розмістити фотографію фірмової страви, і тоді всім гостям закладу гарантовано чудовий апетит.

 

Де замовити друк на фартухах у Львові?

Майстерня фотосувенірів ФотоБум спеціалізується на виготовленні сувенірної продукції, в тому числі фірмових фартухів. В нас можна замовити друк на фартухах написів, логотипів та будь-який інших принтів. Хоча фартухи з логотипом користуються найбільшою популярність, у нас також замовляють друк фото на фартухах в одному екземплярі, як подарунок для близької людини. Виготовлення фірмових фартухів виконуємо за 1-2 дні в залежності від тиражу та наявності готового макету для друку.

Щоб замовити друк на фартухах, залиште заявку на сайті або телефонуйте до наших менеджерів.