Друк на екосумках Львів

Що варто знати, щоб замовити еко сумки з логотипом

Друк на екосумках зараз є дуже поширеним трендом. Брендована сумка шоппер з логотипом чудово підійде для заходів, як сувенір гостям або подарунок для співробітників компанії.

Шоппер – це зручна тканинна сумка, за рахунок великої місткості та відсутності застібок, із нею зручно ходити за продуктами. Друк на шоперах має невисоку вартість, але велику цінність, через свою персоналізованість. Полотняні сумки з принтами носять через плече, що дуже зручно, а якщо ви переносите щось важке, так само її зручно скласти і покласти в кишеню, вона не займає багато місця.

Принт на сумках може бути такого типу:

 • Напис;
 • Орнамент;
 • Фотографія;
 • Логотип.

 

Сумки з логотипом та їх використання в бізнесі

Дуже дієвим напрямом вкладення коштів у рекламу є сумки з логотипом. Такі зображення не тільки покращують візуальне сприйняття самого виробу, але й багато говорять про вашу організацію.

Сьогодні еко сумки з логотипом та фірмовою символікою можна побачити на конференціях, виставках, у повсякденному житті. Такі вироби можуть виступати як приз на конкурсах або ексклюзивний бізнес-подарунок. Замовивши друк на сумках, ви отримаєте можливість провести рекламну компанію, яка буде дуже ефективна завдяки:

 • продуманим колірним рішенням;
 • способу розміщення інформації;
 • якісного матеріалу виробу.

 

Еко сумки з логотипом. Переваги

Останнім часом у нас все частіше замовляють друк на еко сумках. І це не дивно, адже еко сумка з логотипом вашої компанії – чудове рішення при виготовленні корпоративних сувенірів. Екосумка з логотипом має такі перевари:

 1. У сумки з логотипом можна покласти роздаткові матеріали на виставці і люди будуть розуміти, що ви турбуєтеся про навколишнє середовище. Не те що ваші конкуренти зі своїми пластиковими пакетиками!
   
 2. Можна прямо на сумці надрукувати вітальну листівку, набити смакотами та подарувати партнерам на Новий Рік чи корпоративне свято. Брендовані сумки та рюкзаки з логотипом стануть чудовим бізнес-подарунком.
   
 3. З такою сумкою можна ходити в магазин за пивом та майонезом і люди бачитимуть, що ви працюєте у солідній компанії (чий логотип надрукований на сумці), а не фрілансер на аутсорсингу.
   
 4. У побуті сумка-шоппер взагалі незамінна річ! На кухні можна зберігати хліб чи цибулю чи часник, можна навіть картоплю! А в коморі в таких сумках можна зберігати зимове взуття влітку.

 

Друк на сумках. Види технологій

Вибір способу розміщення зображення залежить від цілого ряду факторів: моделі та матеріалу сумки, особливостей логотипу та ін. Серед найбільш затребуваних методів можна виділити:

 • УФ-друк на сумці;
   
 • Сублімаційний друк на екосумках;
   
 • Прямий цифровий друк на сумках;
   
 • Друк на шоперах методом шовкографії;
   
 • Нанесення логотипу на сумку за допомогою термотрансферу;
   
 • Машинна вишивка на сумках.

Принт на сумках можна розміщувати на передній та задній стороні сумки. Розмір поля нанесення залежить від моделі та розмірів сумки. Для великих сумок можна нанести зображення формату А3, для менших А4. Точний, можливий розмір друкованої зони для конкретної моделі сумки можна дізнатися у наших менеджерів.

 

Де замовити друк на екосумках у Львові?

Майстерня фотосувенірів ФотоБум пропонує друк на сумках різних типів та розмірів. Термін нанесення зображення на сумки залежить від тиражу та наявності готового макету. Невеликі тиражі 10-20 шт. виготовляємо за один день. Також здійснюємо друк на рюкзаках, мішечках. Наші співробітники готові допомогти вам підібрати розмір та тип сумки і проконсультувати з усіх інших питань. Щоб замовити друк на екосумках у Львові, залиште заявку на сайті або телефонуйте до наших менеджерів.