Замовити друк на керамічних горнятках:
 • Тираж 1 шт. 160 грн
 • Тираж 2-9 шт. 140 грн
 • Тираж 10-24 шт. 130 грн
 • Тираж 25-49 шт. 115 грн
 • Тираж 50-99 шт. 100 грн
 • Тираж 100-... шт. 90 грн
Замовити
 • Тираж 1 шт. 200 грн
 • Тираж 2-9 шт. 180 грн
 • Тираж 10-24 шт. 160 грн
 • Тираж 25-49 шт. 140 грн
 • Тираж 50-99 шт. 120 грн
 • Тираж 100-... шт. 100 грн
Замовити
 • Тираж 1 шт. 230 грн
 • Тираж 2-9 шт. 210 грн
 • Тираж 10-24 шт. 200 грн
 • Тираж 25-49 шт. 190 грн
 • Тираж 50-99 шт. 180 грн
 • Тираж 100-... шт. 170 грн
Замовити

Друк на кружках у Львові

Цікаві факти про друк на чашках та іншій кераміці

Друк на чашках – це нанесення картинки, логотипу або напису на виріб з кераміки. Дуже поширений маркетинговий хід, що дозволяє підняти пізнаваність практично будь-якого бренду. Широко застосовується не тільки на звичайному виробництві, а й у дизайні, туристичному напрямку та ін.

Чашка з фотографією і написом – це також один із найпопулярніших подарунків на будь-яке свято. Цей простий предмет стає незвичайним, призначеним для конкретної людини, якщо нанести на кружку фото іменинника. Майстерна фотосувенірів ФотоБум здійснює друк на горнятках з урахуванням індивідуальних побажань замовника. Такий презент запам'ятається, оскільки буде наповнений емоціями та спогадами.

 

Особливості фото на кружках

Однотонною чашкою або посудом зі стандартним зображенням, випущеним великим тиражем, нікого не здивуєш. Інша справа – якщо на неї нанесено оригінальний малюнок, фото чи напис. У нас можна замовити чашку з фотографією з білої та кольорової кераміки, а також чашку хамелеон. Пропонуємо широкий вибір кольорової гами виробів та макетів принтів.

При професійному нанесенні забезпечуються:

 • Екологічність матеріалів.
 • Оптимальне співвідношення ціни та якості.
 • Стійкість та натуральність кольорів.
 • Довговічність продукції навіть за інтенсивної експлуатації.

 

Як виконується друк на горнятках?

Якщо Ви маєте власну ідею для друку? Надішліть нам ескіз фото чи напису, ми обробимо його і зробимо Вам горнятко з написом чи горнятко з фотографією, яке буде унікальним і лише Вашим. Якщо немає оригінальних пропозицій, зв'яжіться з нашим дизайнером через онлайн-форму на сайті або телефоном, і наша команда розробить відповідний варіант для вас.

Застосовуючи сучасні технології, виконаємо роботу недорого. Суть методу полягає в наступному:

 • Підготовка макета відповідно до розмірів та параметрів виробу (форма, довжина, ширина, висота тощо).
 • Фарба переноситься на сублімаційний шар лаку на горнятко.
 • Покриття запікається за високої температури під тиском.
 • Процес триває до 10 хвилин.
 • Фото на кружках виходить максимально яскравим та стійким, при цьому безпечним у використанні.

 

Друк на кружках: способи нанесення

Кружка з фотографією може виготовлятися різними технологіями, все залежно від того, який саме потрібно отримати результат. Фотодрук на чашках виконується за допомогою таких технологій:

Термосублімація. Перший етап – підготовка самого посуду під нанесення фото, картинки чи іншого зображення. На принтер, який виконує друк на чашках, встановлюють спеціальні параметри: безперебійне подання фарби із застосуванням особливої ​​системи, наповненої сублімаційним чорнилом. Потім розігрівається термопрес, на якому вибирають відповідні значення часу та температури.

Потрібний малюнок проходить попередню обробку на комп'ютері та роздруковується на спеціальному папері, який забезпечить насичений колір та передачу картинки без спотворень. Цей папір закріплюють на горнятку. Під впливом термопреса зображення переноситься на горнятко (або будь-яку іншу керамічну поверхню, наприклад, тарілку). Для хорошого результату важливо, щоб обладнання було професійним. Це дозволяє досягти якості, близької до фотографічного, і відтворити найдрібніші елементи малюнку або написи. Тоді вийде фотогорнятко професійної якості.

Здійснюючи сублімаційний друк на горнятках, варто знати, що для цієї технології підійдуть лише спеціальні білі горнятка.

Так звана гаряча деколь – використовується переважно на виробництвах, де працюють лише з посудом, керамікою, склом. У цьому випадку кружки проходять процес випалу в печі муфельної при температурі під дев'ятсот градусів. Зображення наносять за допомогою спеціальних фарб по кераміці, воно начебто в'їдається в покриття. Ціна на таку роботу зазвичай відповідна, плюс замовити кружку з фото нанесене таким методом доречно лише при великих партіях, замовленні оптом.

Холодна деколь означає перенесення малюнка на чашку з паперу. На виході набувають дуже яскравих кольорів. Однак дана методика має великий недолік – кружки з таким нанесенням не підходять для щоденної експлуатації, оскільки така фарба швидко змивається.

 

Кружка з фотографією. Плюси друку на кружках

Розглянемо саме ті переваги, які друк на кружках у Львові дає у рекламній справі. Наскільки вигідно та правильно рекламувати свій бренд за допомогою даної технології?

 • доступна ціна. Замовити горнятко з написом чи логотипом вийде набагато дешевше, ніж реклама, скажімо, на телебаченні, а ефект від такої реклами ви отримуватимете не один місяць і навіть рік;
 • креативність. Ви можете подати свою послугу або продукт під потрібним кутом;
 • попит. Чашки потрібні завжди, і, будучи виграною на промо-акції, чашка обов'язково активно експлуатуватиметься в побуті. Це означає, що ваша реклама не виявиться на горищі – вона обов'язково працюватиме;
 • практичність та довговічність. Банер провисить один день, реклама у ЗМІ – поки ви за неї платитимете. Фотокружка житиме, поки її хтось випадково не розіб'є;
 • ефективність реклами Скільки людей подивляться вашу рекламу за кілька тисяч у газетах і скільки зверне на неї увагу? Реклама в ЗМІ та місті настільки вже «набридла», що більшість людей її просто не помічають. На фотогорнятко люди дивляться за сніданком, обідом та вечерею. Горнятко можуть принести на роботу (що найчастіше і відбувається з виграною керамікою), де її побачать сотні людей - і запам'ятають;
 • яскравість та насиченість фарб – обов'язково привернуть до себе увагу.

 

Друк на чашках. Матеріали заготовок

Для термосублімації підійде далеко не всякі горнятка. Металеві та пластикові не годяться абсолютно.

В ідеалі використовують не просто білі горнятка, а посуд із підготовленої кераміки. Особливо популярні:

Кружка хамелеон – чутлива до температури (зображення проявляється після того, як у кружку наливають гарячий чай чи каву);

Матова кружка – зображення виглядає дуже яскраво, можна нанести напис сріблом чи золотом, надрукувати повнокольоровий малюнок;

Кружка незвичайної форми – друк на кружці у разі наноситься одному місці, щоб уникнути спотворення зображення.

Але навіть на звичайній білій кружці картинка виглядатиме досить яскраво і чітко.

 

Друк на горянтках. Ціна послуги

Необхідність вибору подарунка часто ставить нас у глухий кут. Чим здивувати близьку людину? Цінність подарунка не завжди полягає у його високій вартості, інколи краще зробити сюрприз, дивлячись на який про вас завжди будуть згадувати з посмішкою і в позитивному ключі. Таким подарунком може бути чашка з фото. Ціна такого виробу залежить від типу чашки, тиражу замовлення та термінів виготовлення.

Чашка з фотографією та написом - відмінний вибір. Можна зробити друк на чашках логотип, напис, фото, придумати оригінальний дизайн. Замовити чашку з фото за невелику ціну – це унікальне рішення, доречне для будь-якої події.

 

Де замовити кружку з фотографією у Львові?

Майстерня фотосувенірів ФотоБум здійснює друк на кружках фотографій, написів, логотипів, принтів.  Чашка з фото – це один з найпопулярніших сувенірів на замовлення. Також великою популярністю користуються іменні кружки, особливо іменні чашки для дітей.

У нас на вибір є різного кольору заготовки для друку на горнятках: червоні, сині, зелені, коричневі. Також чашка з фотографією може бути на чисто білій заготовці. А ще можна замовити чашки-хамелеон, які змінюють колір, коли в них налити гарячий напій.

Фотодрук на чашках ми виконуємо оперативно, за один день, інколи за 1-2 години. Якщо ж ви хочете замовити кружки з фотографіями у великій кількості, то термін виготовлення складе 2-3 дні.

Також, наші дизайнери допоможуть підготувати макет із врахуванням ваших побажань, щоб ви отримали і горнятко з фотографією і за потреби горнятко з написом.