Друк на термочашках та термосах

Цікава інформація про друк на термокружках

Термочашка – це хороший персональний та практичний подарунок близькій людині. Термочашка з написом, ілюстрацією чи будь-яким іншим принтом стане приємним подарунком автомобіліста, мандрівника і будь-якого любителя брати напої з собою. А термокружка з логотипом компанії може бути хорошим подарунком в діловій сфері для ваших клієнтів та партнерів.

В майстерні фотосувенірів ФотоБум ви можете замовити друк на термочашках як 1 штуки, так і великого тиражу.

 

Друк на термокружках. Технології виготовлення

Для нанесення логотипу на термочашки використовують різні технології. Кожна з технологій має свої переваги та недоліки і використовується в залежності від поставлених завдань. Можна виділити такі види друку:

 • Сублімаційний друк на термокружках;
 • Тамподрук;
 • УФ-друк;
 • Шовкотрафаретний друк;
 • Лазерне гравіювання.
 • Повноколірні поліграфічні вставки термогорняток.

 

Який вид брендування термочашок вибрати?

Якщо тираж виготовлення корпоративних термочашок невеликий, близько 10 -20 позицій або менше, то найбюджетнішими методами нанесення в цьому випадку будуть: сублімація, кругове лазерне гравіювання та поліграфічна вставка. Для лазерного гравіювання використовують термокружки з металевим або soft touch покриттям, для друку методом сублімації - спеціальні кружки для сублімації, а для поліграфічної вставки - спеціальні термогорнятка. Звичайно і тут ціна виготовлення залежить від тиражу, чим він більший, тим нижча собівартість виготовлення термогорняток на одиницю товару. Але, оскільки ці методи не вимагають замовлення плівок, додаткової дорогої підготовки обладнання, то при малих тиражах вартість друку одного виробу не буде сильно завищеною.

Друк на термосах та термокружках методом тамподруку застосовують для невеликих за площею зображень. А от круговий УФ-друк застосовується для нанесення повнокольорового малюнка по всьому периметру виробу. Обидві ці методи доцільно використовуватиме якщо здійснювати брендування термокружок великих тиражів.

 

Три вагомі причини замовити термочашки з логотипом

Термочашка з логотипом – це чудовий подарунок для:

 • Співробітників: її доречно подарувати як бонус при прийомі на роботу або з нагоди першої відпустки, на корпоративному заході або при виїзді у відрядження;
   
 • Клієнтів: почастуйте покупців своєї продукції гарячим напоєм під Новий рік або прохолодним соком на літній акції, виставці або іншій корпоративній чи культурно-масовій події;
   
 • Партнерів: як преміум-подарункок підійдуть не тільки дорогі термогорнятках і термоси, а й інша сувенірна продукція: брелки, тарілки, горнятка, блокноти тощо.

 

Де замовити друк на термокружках у Львові?

Замовити термочашки з корпоративною символікою або термокружни з нанесенням улюблених принтів можна в майстерні фотосувенірів ФотоБум. Друкуємо одиничні та оптові тиражі. Термін виготовлення від 1 дня. Для невеликих партій використовуємо сублімаційний метод друку, що забезпечує яскраві насичені кольори та довговічність.

Також у нас можна замовити термоси з логотипом та брендування іншої сувенірної продукції: горняток, футболок, брелків, значків, магнітів тощо.