Друк на світшотах, худі, толстовках

Що варто знати, щоб замовити кофти з принтом

Світшоти сьогодні мега-популярні, а дизайнерські світшоти – справжня знахідка для тих, хто слідкує за трендами. Друк на світшотах перетворює пересічний светр на нешаблонний і творчий елемент гардеробу.

Американські светри стали частиною світової моди. Після нанесення барвистих зображень вони стають:

 • елементом особливого вуличного стилю;
 • одягом учасників спортивних та музичних колективів;
 • магнітом для привернення уваги та проведення акцій;
 • форменим одягом співробітників;
 • оригінальним подарунком.

Ви зробите правильний вибір, якщо замовите друк на толстовках та світшотах для проведення акцій, рекламних заходів або як комплімент для постійних клієнтів, своїх співробітників, переможців конкурсів і т. д. Досить часто замовляють штучні персоналізовані екземпляри. Можна зробити світшоти з принтами людини, вітальний напис, гасло та ще багато чого. Обмежень ніяких немає – виробничі можливості майстерні фотосувенірів ФотоБум дозволяють за короткий термін реалізовувати будь-які ідеї.

 

Кофти з принтом. Способи нанесення зображення

Нанести на світшот логотип, напис, фірмові знаки, зображення та об'ємні 3D-картинки можна у різний спосіб. Виконуючи друку на світшотах у Львові застосовуються верстати, принтери, трафарети, особливу фарбу (залежить від способу). Технології для перенесення малюнків на светр:

 • Прямий (цифровий) друк толстовках. На комп'ютері створюється дизайн-проект, який завантажується на верстат або принтер. Обладнання наносить на тканину малюнок безпечними фарбами безпосередньо (без трафаретів та проміжних етапів). Метод простий, але ефективний та сучасний. Принт стає частиною тканини, відображає до 12 кольорів, не стирається і не тьмяніє. На рукавах друкувати не можна.
   
 • Термотрансферний друк на толстовках. Зображення переноситься через плівку: вона нагрівається під термопресом і проявляється як готової картинки. Зручний та швидкий спосіб зробити невеликий тираж виробів із логотипом. Наприклад, такі худі з принтами можуть містити трохи більше 3 кольорів.
   
 • Шовкотрафаретний друк на толстовках. Покращена версія історичного способу друку. Фарба «видавлюється» через трафарет та утворює потрібний малюнок. Дешевий, надійний спосіб. Доступний при замовленні від 20 худі з принтами.
   
 • Вишивка. Ніби створена, щоб виготовляти світшоти на замовлення з їхньою структурою тканини. Фактурне, об'ємне та яскраве зображення викликає захоплення. Зіпсувати його не зможуть ні прання, ні час, ні ультрафіолет. Такий друк на світшотах повнокольоровий! Це дорогий спосіб, але в ньому є особливий шарм.

Світшоти виготовляють із щільних натуральних матеріалів, тому сублімацій друк на худі можна виключити.

Важливо: вибір методу має враховувати терміновість, цілі, завдання. Назви технологій можуть заплутати, але наші співробітники ніколи. Зателефонуйте, щоб зрозуміти і розробити грамотний варіант друку в конкретній ситуації.

 

Друк на світшотах. Що можна нанести та на яких ділянках

Коли виготовляються світшоти на замовлення у Львові, то принти можна нанести на будь-які частини світшота: груди, спину, рукави. Можна комбінувати та створювати «картину» з різних зображень!

Важливо: існують особливості перенесення малюнків на різні деталі кофти. Багато залежить від виду друку та самого принта. Щоб замовити кофти з принтом – залишіть заявку та отримайте консультацію на замовлення.

Нанести зображення на світшот принтом можна з однієї або двох сторін, а також на рукави. За бажання можемо нанести об'ємні зображення – вони виглядають ефектно і змушують привернути до себе увагу.

Виконуючи друк на толстовках, можна нанести такі принти:

 • Малюнок.
 • Логотип.
 • Текст (напис).
 • Фото.
 • Комбінації зображень.

 

Друк на толстовках та догляд за ними

Про правильне зберігання готових виробів, прання та сушіння розкажуть менеджери під час приймання замовлення. Принти служать довго, але піддавати їх агресивним тестам не варто: акуратний догляд помножить термін їх красивого життя.

 

Друк на худі. Ціна послуги

Вартість друку на худі у Львові може відрізнятися від цін в інших містах України. Ціна друку на худі, толстовках та світшотах залежать від багатьох факторів, фінальні цифри можна дізнатися після замовлення розрахунку та уточнення всіх деталей щодо худі з логотипом.

 

Де замовити друк на світшотах у Львові?

В майстерні фотосувенірів ФотоБум можна замовити друк на світшотах, толстовках, худі та інших схожих кофтах. Щоб замовити друк на толстовках у Львові, залиште заявку на сайті або телефонуйте до наших менеджерів.

Замовляючи друк на толстовках в декількох екземплярах, ми розробимо вам макет в подарунок. З нашими дизайнерами можна обговорити варіанти нанесення, колірне рішення, шрифт та ін. Упевнені, що вам сподобається дизайн-макет – наші спеціалісти пропонують креативні рішення індивідуально для кожного замовника.