Друк на кепках у Львові

Все що треба знати, щоб замовити кепки з логотипом

Кепки з логотипом є невід'ємною частиною фірмового одягу, форми промоутера або спецодягу. Вони чудово захищають голову від сонця і зачіску від дощу, а рекламне поле, що є на бейсболках, чудово підійде для нанесення фірмової символіки на кепку або напису. Кепки мають широкий спектр кольорів, тому їх легко підібрати під корпоративний колір чи інший одяг.

Особиста бейсболка – це також надто помітний аксесуар, щоб він був нудним та звичайним. Але якщо ви бажаєте виділитися, необов'язково купувати брендовий головний убір за декілька тисяч гривень. Достатньо звернутися до нас і замовити друк на кепках усього, що вам заманеться.

Друк на кепках – відмінний спосіб зробити необхідну інформацію максимально доступною для оточуючих, чи то логотип фірми, чи щось індивідуальне, що стосується конкретної людини.

 

Друк на кепках та бейсболках. Що можна нанести?

Бейсболки з написами та фотографіями, як ексклюзивний подарунок

Унікальний малюнок чи напис на бейсболці – це оригінальна і при цьому недорога послуга і хороший подарунок для рідних та близьких. Зробити друк на бейсболках можна оперативно за одну годину в майстерні фотосувенірів ФотоБум. Ми пропонуємо високоякісний друк фото на бейсболках за доступною ціною. Зображення для нанесення можна вибрати з великої колекції принтів. Вам достатньо прийти до нас і ми підберемо найоптимальніший принт на бейсболку. Ви також можете надіслати нам свій принт і ми оптимізуємо його для друку.

Кепки з логотипом - ідеально для рекламних акцій

Промоутери, на голові яких будуть кепки з логотипом, стануть більш помітними і незабутніми. Відразу буде зрозуміло, що організатор промо-акції подбав про те, щоб розповсюджувач був повністю укомплектований. Логотип на кепках буде видно кожній людині, з якою спілкуватимуться промоутери, тому рекламна акція пройде в рази продуктивніше.

 

Друк на кепках. Технології та особливості нанесення

Головний убір є своєрідним рекламоносієм. Особливо зросте популярність вашого логотипу, та ефективність вашої реклами, якщо ви використовуватимете якісну друк на кепках у Львові. У нашій компанії використається термотрансферний або сублімаційний друк на кепках.

Сублімаційний друк на кепках – це перенесення зображення з аркуша паперу на кепку через запікання в термопресі. Фарби випаровуються і зображення міцно закріплюється в тканині.

Термотрансферний друк, це простіше кажучи, аплікація під високими температурами. Картинка перекладається з матриці на бейсболку, і користуватися головним убором можна відразу.

Обидві технології мають безліч переваг:

  • можливість точної передачі кольору;
  • фотографічну якість отриманого зображення;
  • стійкість до вологи (наприклад, дощ) та до пилу, а також до ручного та машинного прання;
  • висока швидкість виконання друку (нанесення на бейсболки з допомогою термотрансферного друку здійснюється буквально за 1-2 хв., а сублімаційний друк за 5 хв.).

Друк на кепках у Львові здійснюється не лише на передній частині кепки. Можливості сучасного обладнання та новітніх технологій дозволяють нанести як одноколірний напис, так і повнокольорове зображення з використанням тіней, градієнтів та складних переходів кольорів. На бейсболках також чудово виходить друк світловідбивними та металізованими плівками, а також флоками та іншими дизайнерськими флексоплівками. Тому кепки з логотипом тепер можуть бути не лише рекламними але й ексклюзивними елементами одягу.

 

Ціни на брендування бейсболок

Ціновий сегмент цього виду продукції порадує найвибагливішого і бережливого покупця. Ціни бейсболок починаються з 80-100 грн., а нанесення логотипу також не є дорогим. Терміни брендування бейсболок зазвичай 1-2 робочі дні. Для особистого святкового подарунку рекомендуємо вибирати бейсболки із щільної тканини незвичайних фасонів та оригінальних дизайнерських рішень.

 

Де замовити друк на кепках у Львові?

В майстерні фотосувенірів ФотоБум можна замовити друк на кепках малими тиражами (від 1 штуки), якщо вам, наприклад, потрібно замовити бейсболку в подарунок. Придумайте цікавий напис або зображення та надішліть нам. Ми виготовимо макет і покажемо, наскільки оригінально може виглядати готова кепка з принтом. Багато хто замовляє друк на кепках для тимбілдингу, для масових заходів, а також як сувеніри для бізнес-партнерів. Бейсболки з логотипом – приємний та практичний пам'ятний подарунок, який нагадуватиме співробітникам іншої компанії про вашу дружелюбність.

З нашою допомогою ви зможете зробити правильний вибір у підборі технології нанесення логотипу не кепки: термотрансферний друк або сублімаційний друк бейсболок. Наші майстри допоможуть у створенні зображення напису або емблеми.

Ми працюємо у Львові з доставкою в будь-який куточок України. Ми маємо все необхідне обладнання, а наші професійні співробітники зроблять так, щоб між схваленням макета та отриманням клієнтом готової продукції пройшло мінімальну кількість часу. Яскрава фірмова бейсболка стане чудовим сувеніром для будь-якого вашого заходу.