Замовити друк на пазлах:
 • Тираж 1 шт. 150 грн
 • Тираж 2-9 шт. 130 грн
 • Тираж 10-24 шт. 110 грн
 • Тираж 25-49 шт. 90 грн
 • Тираж 50-99 шт. 85 грн
 • Тираж 100-... шт. 80 грн
Замовити
 • Тираж 1 шт. 160 грн
 • Тираж 2-9 шт. 140 грн
 • Тираж 10-24 шт. 120 грн
 • Тираж 25-49 шт. 100 грн
 • Тираж 50-99 шт. 95 грн
 • Тираж 100-... шт. 90 грн
Замовити
 • Тираж 1 шт. 200 грн
 • Тираж 2-9 шт. 190 грн
 • Тираж 10-24 шт. 180 грн
 • Тираж 25-49 шт. 160 грн
 • Тираж 50-99 шт. 140 грн
 • Тираж 100-... шт. 120 грн
Замовити

Фотопазли Львів

Що варто знати, щоб замовити пазли з фото

Фотопазли користуються величезною популярністю. Ці химерні картинки-головоломки з однаковим інтересом збирають як діти, так і дорослі. Складання пазлів розвиває логічне мислення, сприяє покращенню дрібної моторики рук. Пазли з фото дуже затребувані, тому є чудовим товаром. Завдяки різноманітності зображень, що розміщуються на пазлах, можна задовольнити смаки навіть найвимогливіших покупців.

 

Пазли з фото: що можна нанести?

Вас цікавлять барвисті пазли з фотографій у Львові? Тоді звертайтесь до нас! Наша майстерня здійснює високоякісний друк на пазлах на сучасному поліграфічному обладнанні. Ви можете замовити фотопазли різних розмірів з будь-якими цікавими для вас зображеннями. Дітям, наприклад, подобаються пазли з фото казкових героїв, персонажів найпопулярніших мультфільмів. У дорослих мають попит репродукції відомих картин, еротичні фото, красиві пейзажі, фотографії визначних пам'яток. Виготовлення пазлів, це одна з найпопулярніших послуг нашої майстерні. Від вас лише фото, яке треба наненести на пазл, все решта зробимо ми.

 

Пазли з фотографії – ідеальний подарунок

Пазл з фотографії – це надзвичайно оригінальний подарунок. Якщо ви підшукуєте хороший подарунок, зверніть увагу на цю можливість. Підібравши хорошу пам'ятну фотографію і зробивши з неї фотопазл, ви обов'язково заслужите подяку. Пазл з фотографією займе гідне місце і у вашому будинку, досить підібрати для нього по-справжньому значуще для вас фото. Збираючи такий пазл, ви отримаєте справжнє задоволення!

 

Виготовлення фотопазлів та види пазлів

Фотопазли – це чудовий подарунок для своїх близьких та друзів, а також незамінний помічник у проведенні конкурсів, вікторин та багатьох розважальних заходів.

Збирати пазли - дуже цікаве заняття! Особливо, якщо фото на пазлах взято із фотографії своєї сім'ї чи улюбленої картини. Така головоломка буде інтригувати до останнього фрагмента картинки і подарує масу позитивних емоцій. Наша компанія здійснює виготовлення пазлів з будь-яких зображень та фотографій, а зібраний пазл можна помістити у рамку та повісити на стіну.

Пазли з фото можуть бути різних розмірів і форми. Якщо ви бажаєте висловити комусь своє кохання, подаруйте йому фотопазл серце. Це унікальний сувенір, виконаний у формі серця із надрукованою на ньому фотографією. Складання такого пазла доставить безліч приємних хвилин, а сам подарунок довгі роки нагадуватиме про ваші теплі почуття. Якщо розглядати пазли по фото прямокутних розмірів, то найпоширенішими будуть фотопазл А4 та фотопазл А5.

 

Сублімаційний друк на пазлах. Детальніше про технологію

Друк на пазлах здійснюється сублімаційним методом, що є одним з найпопулярніших для виготовлення фотопазлів. Технологія друку полягає у тому, що спочатку фотографія друкується на фотопринтерів спеціальними сублімаційними чорнилами. Після цього з допомогою термопресу фото запікається на заготовці для пазлів і зєднується в одне ціле. Така технологія друку фото на пазлах забезпечує чудову якість зображення та довговічність.

 

 

Друк фото на пазлах. Терміни виготовлення та ціна

Друк фото на пазлах може бути виконаний в найкоротші терміни, при терміновому замовленні протягом години! Пам'ятайте, що якість пазла залежить від роздільної здатності оригінальної фотографії. Чим вона вище, тим чіткішим буде зображення. Найякісніші фото на пазлах виходять із фотографій, знятих на професійні фотокамери. Тому, вибір фото для пазлу, це половина справи, якої якості виберете, такі і вийдуть пазли з фотографії. Ціна на пазли залежить їх форми, розміру та тиражу. Чим більший тираж, тим дешевша ціна на фотопазли.

 

Де замовити пазли з фотографії у Львові?

В майстерні фотосувенірів ФотоБум можна виготовити пазли на замовлення з вашими улюбленими фотографіями чи зображеннями. Пазли з фото користуються великою популярністю в різних категорій людей, адже можуть бути чудовим подарунком для рідних та близьких. Окремі компанії замовляють фото пазли для дітей своїх клієнтів, так як і іншу схожу сувенірну продукцію: фотогорнятка, фотомагніти на холодильник, брелки з фотографіями тощо.

Щоб зробити замовлення на друк пазлів, залиште заявку на сайті або телефонуйте до наших менеджерів.