Друк на магнітах

Фотомагніти: цікаві факти про їх виготовлення

Фотомагніти – це один з найпопулярніших подарунків близьким людям, адже такі магніти з фото можна повісити в кухні на холодильник і кожного дня милуватися фотографіями наших найближчих.

Фотомагніти на холодильник з логотипом компанії вважаються одним із найпотужніших інструментів у просуванні бренду з метою довгострокового утримання клієнта. Завдяки невисокій вартості вони доступні малому та середньому бізнесу, оскільки цей інструмент просування не потребує значних грошових витрат.

 

Друк на магнітах для реклами

Виготовлення рекламних магнітів – надзвичайно популярна послуга, яку надає чимало компаній у Львові. Але лише деякі з них готові надати своїм клієнтам справді якісний продукт, який вдало наголосить на унікальному іміджі бренду. Наша компанія пропонуючи своїм клієнтам друк на магнітах за вигідними цінами. Ми гарантуємо високу якість виконаних робіт, оперативну підготовку та доставку замовлення, розробку макету будь-якої складності. Брендовані магніти часто у нас замовляють у вигляді візиток, які клієнт може повісити на холодильник і не загубить.

 

Які можуть бути фотомагніти?

Найбільшою популярністю користуються три типи фотомагнітів:

  • Вінілові магніти;
  • Металеві закатні магніти;
  • Акрилові магніти.

 

Вінілові магніти

Вінілові магніти (ще їх називають "гнучкі магніти") є чудовим засобом залучення уваги під час проведення різноманітних маркетингових акцій. Вартість такого магніту невелика, а тривалість дії на цільову аудиторію обчислюється роками – скільки років такий магніт може провисіти, наприклад, на холодильнику?

Вініловий магніт на холодильник – це чудовий засіб рекламного впливу на потенційних клієнтів, а також просто чудовий сувенір з видом якогось міста, пам'яток, квітів, тварин, героїв популярних фільмів, мультиплікаційних героїв тощо.

Вінілові фотомагніти мають м'яку вінілову основу, вони згинаються, що забезпечує додатковий комфорт у їх використанні. Ми виготовляємо вінілові магніти з фото. Фотомагніт може містити будь-яку вибрану фотографію. Такий оригінальний та сучасний сувенір обов'язково порадує свого отримувача.

Ми пропонуємо вашій увазі гнучкі магніти різних розмірів. Для цих виробів можна вибрати будь-який необхідний вам розмір, аж до А3, причому все замовлення – наприклад, 100 магнітів, можуть бути різними за розмірами. Ви можете вибрати фотомагніти на холодильник круглої, квадратної, прямокутної форми.

Висока якість нашої продукції порадує всіх, хто отримає вінілові фото магніти в ході промо-акції або просто як чудовий сучасний сувенір. Якщо вам необхідні виготовити магніти на замовлення, то і в цьому випадку ми допоможемо вам вирішити проблему. Вінілові магніти з фото стали новаторською розробкою, яка не розчарувала своїх творців. За даними деяких досліджень, реклама на магнітах є більш ефективною, ніж на флаєрах та рекламних щитах.

 

Закатні металеві магніти

Закатні магніти виготовляються за технологією закатних значків, тільки замість шпильки на звороті виробу кріпиться магніт. Такі фото магніти можуть використовуватися будь-де: як прикраса на холодильник, як рекламний інструмент у промо-акціях тощо. Ми здійснюємо будь-який друк на магнітах у Львові: це може бути логотип вашої компанії, її слоган, якась дата і т. д. Розмір закатних магнітів становить 44 мм у діаметрі. Для найбільш якісного фотодруку краще вибирати більші магніти – 56 мм. Час виготовлення фотомагнітів від робочого дня, залежно від тиражу.

Закатні магніти застосовуються для реклами брендів, послуг, на святах та в агітаційних цілях. Яскраві привабливі сувенірні магніти, що запам'ятовуються, є бажаним атрибутом будь-якої передвиборчої агітації, рекламних акцій та інших заходів. Постійно перебуваючи у полі зору цільової аудиторії, закатні металеві магніти є одним з найбільш ефективних інструментів рекламних акцій.

Ще одним позитивним фактором у виборі закатних магнітів як масових рекламних матеріалів є їх низька вартість. Однак вона не позначається на якості виробленої нами продукції, всі виготовлені фотомагніти відрізняються бездоганним виконанням!

Закатні магніти на замовлення виготовляються нами в найкоротші терміни. Ви повинні лише визначитися з тим, яка інформація буде розміщена на магніті. Решту ми зробимо самі!

 

Акрилові магніти

Акрилові магніти оснащені розбірним пластиковим корпусом для поліграфічної вставки з акрилу. Такі магніти дуже легко і швидко збирають, практично без будь-яких зусиль. Акрилові фотомагніти характеризуються тривалим терміном служби серед усіх рекламних магнітів.

У нашій компанії ви можете замовити акрилові магніти, що добре зарекомендували себе серед сувенірної продукції. Технологія виготовлення досить проста: до пластмасового корпусу виробу з його тильного боку прикріплюється магніт, а прозора кришка фіксує повнокольорову вставку.

Ми пропонуємо вам найширші можливості вибору поліграфічних вставок для акрилових магнітів. Наприклад, якщо такі фотомагніти будуть використовуватися в промо-акціях, для передвиборної агітації або будь-яких інших заходів, що мають на меті вплив на певну цільову аудиторію, як картинку можна використовувати логотип, слоган або назву бренду вашої компанії тощо. У нас можна замовити акрилові фото магніти будь-якої форми: круглі, квадратні, прямокутні.

На ваше бажання, ми можемо помістити будь-яке обране вами фото на магніті. Фотомагніт - це чудовий сувенір, який, безсумнівно, оцінить його одержувач.

Виготовлення акрилових магнітів на холодильник у нашій компанії проводиться дуже швидко та якісно. Великий досвід роботи в даній сфері, новітнє виробниче обладнання – це робить нашу продукцію повністю конкурентоспроможною серед аналогічних товарів.

Якщо ви шукаєте оригінальний сувенір, зверніть увагу на акрилові фотомагніти. Акрилові магніти на холодильник із гарним зображенням, безсумнівно, порадують кожну людину.

 

Де замовити фотомагніти у Львові?

В майстерні фотосувенірів ФотоБум ви здійснюємо друк магнітів на замовлення як в одному екземплярі, такі і великими тиражами для бізнесу. Фотомагніти на холодильник виготовляються з нанесенням на магніт фотографії близької людини або красивого зображення. Друк на магнітах логотипу компанії ми пропонуємо всім діловим людям, які прагнуть ефективно впливати на свою цільову аудиторію. Магніт із логотипом компанії користується у наших клієнтів найбільшою популярністю. Згідно з нещодавно проведеними дослідженнями, він є дуже ефективним інструментом впливу на цільову аудиторію.

Наше виробництво магнітів має достатню потужність, щоб виготовляти будь-яку кількість даної продукції. Фотомагніти виготовляються оперативно, в межах одного дня.