Друк на пляшках та флягах

Що варто знати, щоб замовити брендовані пляшки з логотипом

В майстерні фотосувенірів ФотоБум дуже часто замовляють друк на пляшках та друк на флягах, особливо популярністю користуються спортивні пляшки для води. Будь-яка торгова марка зацікавлена ​​у поширенні різноманітної атрибутики та предметів, на яких нанесений оригінальний логотип. Одним із найпопулярніших видів такої продукції є пляшки для пиття з логотипом.

Такий презент можна дарувати постійним клієнтам, роздавати на різноманітних зустрічах, конференціях, виставках та презентаціях. Навіть самим співробітникам компанії зручно користуватися іменними речами, так народжується почуття гордості та відповідальності перед компанією. Особливо актуальним є друк логотипу на спортивних пляшках та їх поширення для фірм, які мають безпосереднє відношення до спорту або реалізують товари для ведення активного способу життя.

 

Друк на пляшках для пиття. Основні технології

Часто друк на пляшках замовляються не тільки компанії-виробники, а й роздрібні та інтернет-магазини, що реалізують спортивні товари. Нанесення логотипу на спортивні пляшки може бути цікавим і спортивним клубам, тренажерним залам, де цей важливий атрибут може бути подарований активним відвідувачам. У нашому розпорядженні кілька різних технологій за допомогою яких виконується друк логотипу на пляшках для води, а також виготовляються фляги з логотипом

  • УФ-друк на пляшках для пиття доцільно використовувати тоді, якщо логотип повнокольоровий, тобто використовується понад 4 кольори. Цей метод полягає у використанні спеціального УФ принтера, який наносить фарбу на продукції типу струминного принтера. УФ друк на пляшках виходить яскравим і повнокольоровим. Стерти таке зображення практично неможливо.
     
  • Тамподрук на пляшках використовуються у випадку, коли зображення однокольорове або в ньому використовується 1-4 кольори, так як це знизить вартість нанесення зображення. Однак перш ніж замовляти брендування пляшок для води методом тамподруку або УФ друку, слід переконатися в правильності вибору пляшки або фляги. Насамперед вони мають бути непрозорими. Їх має бути зручно тримати в руці, щоб їхня міцність не викликала сумнівів, і, звичайно ж, їх можна використовувати для питної води.
     
  • Сублімаційний друк на спортивних пляшках. Це технологія, що дозволяє декорувати будь-який сувенір відповідно до побажань замовників. Методика термонанесення дозволяє за лічені хвилини нанести на пляшку складну графіку з мінімальним відступом від країв. Тонка передача відтінків та чіткі лінії забезпечують фотографічний рівень зображення. Завдяки налагодженому виробництву замовити сублімаційний друк на флягах можна як на предмети невеликих тиражів, так і на величезні партії тисячі примірників, при цьому вигідна ціна впаде ще нижче, дозволяючи заощадити.

 

Де замовити брендовані пляшки з логотипом у Львові?

Майстерня фотосувенірів ФотоБум пропонує найвигідніші умови співпраці та ціни на друк на пляшках. У нас можна замовити брендовані пляшки з логотипом або пляшки з принтом для особистого використання.  Найчастіше у нас замовляють спортивні пляшки з логотипом для спортивних команд та клубів, а також туристичні пляшки з логотипом для турфірм та організацій. А ще здійснюємо друк на флягах написів, логотипів, ілюстрацій. Такі подарунки використовуть як дорогі бізнес-сувеніри на подарунок.

Друк на пляшках виконується від 1 до 3 днів, в залежності від тиражу та наявності готового макету. Якщо у вас немає макету, наші дизайнери допоможуть його підготувати.